E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA43 Harjaton tasavirtamoottori

110ZW3S sarja

110ZW3S sarja

Tuotesarja: Harjaton DC MotorProduct nimi: 110ZW3S SeriesProduct intro: 110ZW3S sarjan == lisätietoja: ==

Nair Motion teknologian Co, Ltd on yksi alkuun tason Kiina 110zw3s sarjan valmistajien ja tavarantoimittajien ammatillinen yritys Tehtaamme voi aina tuottaa 110zw3s sarja tuotteet hyvä laatu ja hinta. Tervetuloa ostaa tuotteita meiltä.

Tuotesarja: Harjaton DC moottori

Tuotteen nimi: 110ZW3S sarja

Tuotteen intro: 110ZW3S sarja

== Lisätietoja: ==


MalliYksiköt110ZW3S125E30110ZW3S125D30110ZW3S155E30110ZW3S185D20110ZW3S185D24110ZW3S210D20110ZW3S210D24
Määrään osaamiskeskittymiä
8
Määrä vaihe
3
NimellisjänniteVDC310170310170170170170
NimellisnopeudellaRPM3000300030002000240020002400
Jatkuva pilttuu vääntömomenttiN.m2.22,24.87.1647.168.5928.592
Nimellinen vääntömomenttiN.m224667.167.16
TehoW62562512501250150015001800
VääntömomentistaN.m661217.9117.9121.4821.48
HuippuvirranA814,514,731,537,537,545
Vääntömomentti jatkuvastiNm / A0,770,770,770.5950,50.5950,5
Takaisin E.M.FV/KRPM80,544,281.5862.9653,153,162.96
Roottorin inertiag.c㎡1.91.93.3555.95.9
Rungon pituusmm125125155185185210210
Käyttöjännite:VDC48 ~ 310
Nopeus alueRPM1000 ~ 3000
PainoKg4.84.85.25.55.566
Hot Tags: 110zw3s sarja, Kiina valmistajat, toimittajat, tehdas, yritys, ostaa, tuotteet

Pari: 56JXE300K-52ZY95

Seuraava: 90ZW3S sarja

Liittyvät tuotteet
Copyright © Nair Motion teknologian Co, Ltd All rights reserved.

Nair Motion teknologian Co, Ltd