E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

86ZW3S sarja

86ZW3S sarja

Tuotesarja: Harjaton DC MotorProduct nimi: 86ZW3S SeriesProduct intro: 86ZW3S sarjan == lisätietoja: ==

Nair Motion teknologian Co, Ltd on yksi alkuun tason Kiina 86zw3s sarjan valmistajien ja tavarantoimittajien ammatillinen yritys Tehtaamme voi aina tuottaa 86zw3s sarja tuotteet hyvä laatu ja hinta. Tervetuloa ostaa tuotteita meiltä.

Tuotesarja: Harjaton DC moottori

Tuotteen nimi: 86ZW3S sarja

Tuotteen intro: 86ZW3S sarja

== Lisätietoja: ==


MalliYksiköt86ZW3S58C1086ZW3S58C3086ZW3S71C1086ZW3S71C3086ZW3S98C1086ZW3S98C3086ZW3S125C1086ZW3S125C30
Määrään osaamiskeskittymiä
8
Määrä vaihe
3
NimellisjänniteVDC48
NimellisnopeudellaRPM10003000100030001000300010003000
Jatkuva pilttuu vääntömomenttiN.m0,420,420.840.841,681,682,522.2
Nimellinen vääntömomenttiN.m0.350.350,70,71.41.42.12.1
TehoW24,311073220147440220660
VääntömomentistaN.m1,051,052.12.14.24.26.36.3
HuippuvirranA2,868.65.717.111,434,317.251,5
Vääntömomentti jatkuvastiNm / A0.3240,120.3240,120.3240,120.3240,12
Takaisin E.M.FV/KRPM34.2812,6334.2812,6334.2812,6334.2812,63
Roottorin inertiag.c㎡0,40,40,80,81.61.62.42.4
Rungon pituusmm585871719898125125
Käyttöjännite:VDC12 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31024 ~ 31024 ~ 310
Nopeus alueRPM1000 ~ 3000
PainoKg1.51.51.91.92.62.644
Hot Tags: 86zw3s sarja, Kiina valmistajat, toimittajat, tehdas, yritys, ostaa, tuotteet
Liittyvät tuotteet
Copyright © Nair Motion teknologian Co, Ltd All rights reserved.

Nair Motion teknologian Co, Ltd