E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

80ZW3S sarja

80ZW3S sarja

Tuotesarja: Harjaton DC MotorProduct nimi: 80ZW3S SeriesProduct intro: 80ZW3S sarjan == lisätietoja: ==

Nair Motion teknologian Co, Ltd on yksi alkuun tason Kiina 80zw3s sarjan valmistajien ja tavarantoimittajien ammatillinen yritys Tehtaamme voi aina tuottaa 80zw3s sarja tuotteet hyvä laatu ja hinta. Tervetuloa ostaa tuotteita meiltä.

Tuotesarja: Harjaton DC moottori

Tuotteen nimi: 80ZW3S sarja

Tuotteen intro: 80ZW3S sarja

== Lisätietoja: ==


MalliYksikötYksiköt80ZW3S98C2580ZW3S122C3080ZW3S150E2080ZW3S160E25
Määrään osaamiskeskittymiä

8
Määrä vaihe

3
NimellisjänniteVDCVDC4848310310
NimellisnopeudellaRPMRPM2500300020002500
Jatkuva pilttuu vääntömomenttiN.mN.m1.562.94.24.8
Nimellinen vääntömomenttiN.mN.m1.32.43.54
TehoWW3407547331047
VääntömomentistaN.mN.m3.87.110.512
HuippuvirranAA28.362,89.513,5
Vääntömomentti jatkuvastiNm / ANm / A0.1210.0680.0420.121
Takaisin E.M.FV/KRPMV/KRPM108,877,565,7
Roottorin inertiag.c㎡Kg.c㎡1,051,822,632.97
Rungon pituusmmmm98122150160
Käyttöjännite:VDCVDC12 ~ 310
Nopeus alueRPMRPM1000 ~ 3000
PainoKgKg33.54.14.3
Hot Tags: 80zw3s sarja, Kiina valmistajat, toimittajat, tehdas, yritys, ostaa, tuotteet

Pari: 28ZW3Y sarja

Seuraava: 32JXE30K-31ZY51G

Liittyvät tuotteet
Copyright © Nair Motion teknologian Co, Ltd All rights reserved.

Nair Motion teknologian Co, Ltd