E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA17 Harjaton tasavirtamoottori

42ZW3SA sarja

42ZW3SA sarja

Tuotesarja: Harjaton DC MotorProduct nimi: 42ZW3SA SeriesProduct intro: 42ZW3SA sarjan == lisätietoja: ==

Nair Motion teknologian Co, Ltd on yksi alkuun tason Kiina 42zw3sa sarjan valmistajien ja tavarantoimittajien ammatillinen yritys Tehtaamme voi aina tuottaa 42zw3sa sarja tuotteet hyvä laatu ja hinta. Tervetuloa ostaa tuotteita meiltä.

Tuotesarja: Harjaton DC moottori

Tuotteen nimi: 42ZW3SA sarja

Tuotteen intro: 42ZW3SA sarja

== Lisätietoja: ==


MalliYksiköt42ZW3S45A1042ZW3S45A3042ZW3S45A4042ZW3S60A1042ZW3S60A3042ZW3S60A4042ZW3S75A1042ZW3S75A3042ZW3S75A40
Määrään osaamiskeskittymiä

8

Määrä vaihe

3

NimellisjänniteVDC

24 h

NimellisnopeudellaRPM100030004000100030004000100030004000
Jatkuva pilttuu vääntömomenttiN.m0.0960.0960.0960,190,190,190.280.280.28
Nimellinen vääntömomenttiN.m0,080,080,080,160,160,160,240,240,24
TehoW8.32533,216,650672575100
VääntömomentistaN.m0,240,240,240.570.570.570,720,720,72
HuippuvirranA1.33.95.22.67.810.43.911,7215.63
Vääntömomentti jatkuvastiNm / A0.1620,060.0450.1620,060.0450.1620,030.045
Takaisin E.M.FV/KRPM17.16.34.817.16.34.817.16.34.8
Roottorin inertiag.c㎡24 h24 h24 h484848727272
Rungon pituusmm464646626262787878
Käyttöjännite:VDC12 ~ 48
Nopeus alueRPM1000 ~ 4000
PainoKg0,30,30,30,440,440,440,560,560,56
Hot Tags: 42zw3sa sarja, Kiina valmistajat, toimittajat, tehdas, yritys, ostaa, tuotteet
Liittyvät tuotteet
Copyright © Nair Motion teknologian Co, Ltd All rights reserved.

Nair Motion teknologian Co, Ltd