E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363
NEMA17 Harjaton tasavirtamoottori

42ZW3S sarja

42ZW3S sarja

Tuotesarja: Harjaton DC MotorProduct nimi: 42ZW3S SeriesProduct intro: 42ZW3S sarjan == lisätietoja: ==

Nair Motion teknologian Co, Ltd on yksi alkuun tason Kiina 42zw3s sarjan valmistajien ja tavarantoimittajien ammatillinen yritys Tehtaamme voi aina tuottaa 42zw3s sarja tuotteet hyvä laatu ja hinta. Tervetuloa ostaa tuotteita meiltä.

Tuotesarja: Harjaton DC moottori

Tuotteen nimi: 42ZW3S sarja

Tuotteen intro: 42ZW3S sarja

== Lisätietoja: ==


MalliYksiköt

42ZW3

S41A20

42ZW3S

41A40

42ZW3

S41A80

42ZW3S

61A20

42ZW3S

61A40

42ZW3

S61A80

42ZW3

S81A20

42ZW3

S81A40

42ZW3

S81A80

42ZW3

S101A20

42ZW3

S101A40

42ZW3

S101A60

Määrään osaamiskeskittymiä
8
Määrä vaihe
3
NimellisjänniteVDC24 h
NimellisnopeudellaRPM200040008000200040008000200040008000200040006000
Jatkuva pilttuu vääntömomenttiN.m0.0720.0720.0720.1440.1440.1440.2250.2250.2250,30,30,3
Nimellinen vääntömomenttiN.m0,0630,0630,0630,1250,1250,1250,190,190,190,250,250,25
TehoW132652265210439,57915852,5105157,5
VääntömomentistaN.m0,190,190,190.3750.3750.3750.570.570.570,750,750,75
HuippuvirranA2.75.410,85.310.621.27,2514,529102030
Vääntömomentti jatkuvastiNm / A0.0740.0350.020.0740.0350.020.0740.0350.020.0740.0350.028
Takaisin E.M.FV/KRPM7.823,662.17.823,662.17.823,662.17.823,663
Roottorin inertiag.c㎡24 h24 h24 h484848727272969696
Rungon pituusmm414141616161818181101101101
Käyttöjännite:VDC12 ~ 48
Nopeus alueRPM2000 ~ 8000
PainoKg0,30,30,30,450,450,450,60,60,60,80,80,8

Hot Tags: 42zw3s sarja, Kiina valmistajat, toimittajat, tehdas, yritys, ostaa, tuotteet

Pari: 57ZW3Y sarja

Seuraava: 42JXE100K-42ZY75

Liittyvät tuotteet
Copyright © Nair Motion teknologian Co, Ltd All rights reserved.

Nair Motion teknologian Co, Ltd